Доповідь про Тетяну з розповіді муму Тургенєва

Доповідь про Тетяну з розповіді муму Тургенєва

  • Тетяна персонаж повісті І. С. Тургенєва Муму, прачка на московському дворі барині-самодурки, подруга Герасима. Вона була жінкою двадцяти-восьми років, худорлявої, білявою і з родимкою на лівій щоці, що на Русі вважала поганим знаком або передвісником нещасної життя. Насправді Тетяна була нещасною людиною. Е з дитинства змушували виконувати непосильну роботу, тримали в чорному тілі, погано годували, погано одягали і платили мізерну платню. Будучи майстерним прачкою, вона повинна була виконувати тільки тонку роботу, а на ділі виконувала важку. Раніше вона була красивою, але тяжка праця стер її красу і тепер вона виглядала швидше змучено.

    На дворі пані вона намагалася ні з ким не заговорювати, всіх цуралася і побоювалася. Характер у Тетяни був лагідний. Все що її турбувало це здача роботи в строк. Вона тремтіла від страху при одному тільки згадці імені старої пані, тому й була залякана. Тетяна подобалася Герасиму своїм скромним і лагідною вдачею. Він надавав їй знаки уваги і навіть допомагав їй. Але пані вирішила видати її за безнадійного п'яницю Капітона, щоб той став розсудливим. Будучи людиною смиренним, Тетяна не сміла заперечувати. Коли Капітон остаточно спився, її разом з ним відправили в село. Перед від'їздом Герасим подарував їй червону хустку, а вона розплакалася і по-християнськи три рази поцілувала його.

  • Хто така Тетяна в "Муму"? Тетяна - кріпосна селянка, праля старої барині.Татьяне 28 років. У неї майже немає рідних. За характером Тетяна - боязка, лагідна, нерозділене молода жінка. Вона працьовита й мовчазна.
    Тетяна дуже боїться своєї пані і стараетсявсегда добре виконувати свою роботу. Працьовита і лагідна прачкаТатьяна подобається глухонімого Герасима. Двірник Герасим сподівається взяти Тетяну вжени. Але стара пані видає Тетяну заміж за п'яницю Капітона. Образ іхарактерістіка Тетяни в оповіданні "Муму" Тетяна - крепостнаякрестьянка, праля: "... Тетяна, що складалася, як ми сказали вище, вдолжності прачки (втім, їй, як майстерною і наукового пралі, доручалося однотолько тонка білизна) ..." " ... Ось одного разу пробиралася вона по двору, обережно піднімаючи на розчепірених пальцях накрохмалену баринінукофту ... "Зовнішність Тетяни:" ... жінка років двадцяти восьми, маленька, худа, білява, з родимками на лівій щоці. Родимки на лівій щекепочітаются на Русі худий прикметою провіщенням нещасної життя ... "" ... До дато вона мала славу красунею, але краса з неї дуже скоро зіскочила.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

+ 54 = 64