Чому на початку повісті козаки показані будинку «Тарас Бульба» Н У Гоголь

Чому на початку повісті козаки показані будинку "Тарас Бульба" Н У Гоголь

 • Гоголь жив набагато раніше часу про який він пішет.етот прийом (показ будинків побуту і т.д) називається стилізація цим він хоче показати як жили в ті часи люди
 • А спробуй згадати "Тихий Дон" - Гришку Шелехова - спершу будинок, оранка, дві козацькі дівки, які пости знялися приходу Дужих молодців.
  "Войнушки" так "походи" - на тому варто наш славний рід козацький, на тому стоїть
  наш "Російський дух" - запах хліба і поту. І Бульба промовляв: "Ой богу, добрий син, добрий". Коли його сини мучилися так сильно що навіть до смерті. І так він повторював. Успіхів! Лайкні буду вдячний! 🙂

твір кращий друг напишіть будь-ласка

твір кращий друг напишіть будь-ласка

 • Одного разу ми з друзями пішли на вулицю. Всі грали, але я згадала, що не зробила уроки. І пішла додому. Нд продовжували грати, але Еліна пішла зі мною і допомогла зробити уроки. І ми вийшли гуляти. Ось що означає справжній друг!
 • У мене є людина, яку я знаю з дитячого садка. Тепер ми разом вчимося в школі в одному класі. Наші батьки знали один одного ще до нашого народження. Він живе поруч зі мною, в сусідньому будинку. Ми бачимося майже ежедневно.Он невисокого зросту, з карими очима, не багато худоват. Він дуже сильний і спортивний. Мій друг займається спортом в секції. Можливо одного разу він стане професійним спортсменом. І я дуже пишаюся ним. Йому подобається читати цікаві та повчальні книги, дивитися. Коли ми з ним разом, ми слухаємо музику, граємо в м'яч і катаємося на велосипедах. Частенько сидимо в інтернеті або граємо в ігри на компьютере.Он дуже цікавий співрозмовник. Мені завжди весело від його смішних жартів і цікавих рассказов.Мне з ним дуже цікаво і весело. Ми ніколи не нудьгуємо. Навіть коли мені погано і сумно, він може підняти настрій і зарядити позітівом.Я вважаю, що дуже важливо мати людину з такими ж інтересами як у тебе. Що-б була можливість поділиться чимось, розповісти новини або новинки в тій чи іншій області.Ми завжди готові допомогти і допомагаємо один одному в біді. Його ніколи не треба ні про що просити. Мій друг завжди помітить і прийде на допомогу. Він допомагає мені зі шкільними предметами, відвідує коли я хворію. Ми ділимося своїми секретами і переживаннями. Я намагаюся все робити, для збереження нашої дружби.

Почему в начале повести казаки показаны дома «Тарас Бульба» Н В Гоголь

Почему в начале повести казаки показаны дома "Тарас Бульба" Н В Гоголь

 • Гоголь жил намного раньше времени о котором он пишет.этот прием(показывание домов быта и т.д )называется стилизация этим он хочет показать как жили в те времена люди
 • А попытайся вспомнить "Тихий Дон" - Гришку Шелехова - сперва дом, пахота, две казацкие девки, которые пости снялись прихода дужих молодцов.
  "войнушки" да "походы" - на том стоит наш славный род казацкий, на том стоит
  наш "Русский дух" - запах хлеба и пота. И Бульба проговаривал: "Ой богу, добрый сын, добрый". Когда его сыновья мучились так сильно что даже до смерти. И так он повторял. Удачи! Лайкни буду благодарен! 🙂

План до казки Роза і жаба

План до казки Роза і жаба

 • план
  1 вступ
  2 про що
  3 конец
 • 1.Заброшенний квітник
  2.Прекрасная троянда
  3.Уродлівая жаба
  4.Больной хлопчик і його сестра
  5. ,, Я тебе зжерти! "
  6.Молітва троянди
  7.Последняя посмішка вмираючого

сочинение лучший друг напишите пожалуйсто

сочинение лучший друг напишите пожалуйсто

 • Однажды мы с друзьями пошли на улицу. Все играли, но я вспомнила,что не сделала уроки. И пошла домой. Вс продолжали играть, но Элина пошла со мной и помогла сделать уроки. И мы вышли гулять. Вот что значит настоящий друг!
 • У меня есть человек, которого я знаю с детского сада. Теперь мы вместе учимся в школе в одном классе. Наши родители знали друг друга еще до нашего рождения. Он живет рядом со мной, в соседнем доме. Мы видимся почти ежедневно.Он не высокого роста, с карими глазами, не много худоват. Он очень сильный и спортивный. Мой друг занимается спортом в секции. Возможно однажды он станет профессиональным спортсменом. И я очень горжусь им. Ему нравится читать интересные и обучающие книги, смотреть . Когда мы с ним вместе, мы слушаем музыку, играем в мяч и катаемся на велосипедах. Частенько сидим в интернете или играем в игры на компьютере.Он очень интересный собеседник. Мне всегда весело от его смешных шуток и интересных рассказов.Мне с ним очень занимательно и весело. Мы никогда не скучаем. Даже когда мне плохо и тоскливо, он может поднять настроение и зарядить позитивом.Я считаю, что очень важно иметь человека с такими же интересами как у тебя. Что-бы была возможность поделится чем-то, рассказать новости или новинки в той или иной области.Мы всегда готовы помочь и помогаем друг другу в беде. Его никогда не надо ни о чем просить. Мой друг всегда заметит и придет на помощь. Он помогает мне со школьными предметами, навещает когда я болею. Мы делимся своими секретами и переживаниями. Я стараюсь все делать, для сохранения нашей дружбы.

План к сказке Роза и жаба

План к сказке Роза и жаба

 • план
  1 вступление
  2 о чем
  3 конец
 • 1.Заброшенный цветник
  2.Прекрасная роза
  3.Уродливая жаба
  4.Больной мальчик и его сестра
  5.,,Я тебя слопаю!"
  6.Молитва розы
  7.Последняя улыбка умирающего

Чому Ілля Муромець пішов з двору князя Володимира і з якої це казки він пішов

Чому Ілля Муромець пішов з двору князя Володимира і з якої це казки він пішов

 • Билина "Ілля Муромець і Соловей-Розбійник"
  Ілля Муромець ушл з двору Володимира щоб вбити Солов'я-Розбійника (якщо це та ситуація про яку я думаю)
 • Князь не виявляв до нього поваги. До його вчинків. І Ілля не міг потерпіти такого жахливого ставлення до себе